پنج شنبه, 23 آبان 1398 07:49

سرلشکر صفوی :باید قابلیت انعطاف و تحمل اجتماعی مسئولینی که در تهران هستند بالا برود/ باید بتوانیم سلایق مختلف را درک و تحمل کنیم/ آزادسازی و دسترسی آسان به اطلاعات برای ترویج خلاقیت در امور مختلف شهری، از الزامات مدیریت شهری خلاق است

باید  قابلیت انعطاف و تحمل اجتماعی مسئولینی که در تهران هستند بالا برود، ما باید بتوانیم سلایق مختلف را درک و تحمل کنیم چون همه قومیت ها ، همه سلایق و فرهنگ ها  در تهران هستند ،توجه به حقوق شهروندی و حفظ منزلت و کرامت انسانی که مردم تهران دارند موضوع مهمی است . آزادسازی و دسترسی آسان به اطلاعات برای ترویج خلاقیت در امور مختلف شهری، بهبود یکپارچگی مدیریتی ارکان تصمیم سازی شهردر تهران  از الزامات  مدیریت شهری خلاق است

دوشنبه, 13 آبان 1398 07:04

سرلشکر صفوی : پیروزی انقلاب اسلامی و رهبری مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) موجب همبستگی ملل مسلمان شد

سرلشکر صفوی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی و رهبری های مقام معظم رهبری( مد ظله العالی)  موجب همبستگی ملل مسلمان و باعث تقویت و استحکام  مقاومت اسلامی در لبنان و فلسطین و سوریه و عراق و حتی یمن با فرهنگ مشترک حول محور اسلام و قرآن شد.

یکشنبه, 28 مهر 1398 10:07

در پی درگذشت والدین معاون نظارت و برنامه ریزی دبیرخانه شورایعالی انقلاب فرهنگی سرلشکر صفوی پیام تسلیت صادر نمود

در پی درگذشت پدر و مادر جناب آقای  محمد آقاسی معاون محترم نظارت و برنامه ریزی دبیرخانه شورایعالی انقلاب فرهنگی سرلشکر پاسدار دکتر سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا پیام تسلیتی صادر نمود.

دوشنبه, 15 مهر 1398 10:06

سرلشکر صفوی:با فلسفه نهضت دفاع مقدس می توان فلسفه شکست ناپذیری ملت ایران به جهانیان را نشان داد

با فلسفه نهضت دفاع مقدس می توان فلسفه شکست ناپذیری ملت ایران به جهانیان را نشان داد و همانگونه که در دفاع مقدس مکتب مقاومت را ایجاد کردیم و این مکتب به لبنان  و سوریه و فلسطین منتقل شد ، میتوان این مکتب را علاوه بر جهان اسلام به تمام ملت های آزادیخواه جهان منتقل و انتشار داد و علاوه بر آن در همین فلسفه دفاع مقدس می توانیم مقاومت اقتصادی  را شکل دهیم  و به پیروزی برسیم.
یکشنبه, 17 تیر 777 10:57

متن کامل سخنرانی سرلشکر صفوی در نماز جمعه تهران ، بمناسبت هفته دفاع مقدس

سردار سرلشکر پاسدار دکتر سید یحیی صفوی ، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا ، بمناسبت هفته دفاع مقدس پیش از خظبه های نماز جمع تهران به ایراد سخنرانی پرداخت.

چهارشنبه, 27 شهریور 1398 09:11

سرلشکر صفو ی طی پیامی درگذشت والده سردار مهندس عبدالرضا عابد را تسلیت گفت

سرلشکر پاسدار دکتر صفو ی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا طی پیامی درگذشت والده سردار مهندس عبدالرضا عابد را تسلیت گفت.

دوشنبه, 25 شهریور 1398 05:36

سرلشکر صفوی ، طی پیامی خطاب به دبیر کل حزب الله لبنان درگذشت حجت الاسلام والمسلمین شیخ حسین کورانی را تسلیت گفت

سردار سرلشکر پاسدار دکتر سید یحیی صفوی ، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا طی پیامی خطاب به دبیر کل حزب الله لبنان درگذشت علامه مجاهد حجت الاسلام والمسلمین شیخ حسین کورانی را تسلیت گفت.

صفحه1 از32