جمعه, 09 مهر 775 09:48

•دستیار و مشاو عالی فرمانده معظم کل قوا طی پیامی درگذشت آیت الله حائری شیرازی را تسلیت گفت

سردار سرلشکر پاسدار دکتر سید یحیی صفوی ، دستیار و مشاور عالی مقام معظم رهبری طی پیامی درگذشت  مرحوم مغفور آیت الله  حاج شیخ    محی الدین حائری شیرازی را تسلیت گفت.


متن پیام به شرح زیر می باشد:

انَا لله و اِنَا اليه راجِعون
خانواده محترم مرحوم آیت الله  حاج شیخ    محی الدین حائری شیرازی

سلام عليكم  ؛
خبر ارتحال مرحوم مغفور آیت الله  حاج شیخ    محی الدین حائری شیرازی (عضو سابق مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه سابق شیراز) واصل و موجب تألم خاطر گردید.
 فقدان آن عالم وارسته، مجاهد فی سبیل الله که پدری مهربان و با تقوی بود و سالیانی را در سِلک روحانیت منشاء خدمات خالصانه و عمری را به زُهد و پارسایی و عشق و ارادت به خاندان اهل بیت  سلام الله علیهم  خصوصاً حضرت اباعبدا... الحسین  علیه السلام  سپری و عاقبت در "ایام ربیع الثانی" جهان فانی را وانهاد و با عشق دیدار حضرت حق به دیار باقی شتافت؛ ضایعه جبران ناپذیری است که جز  با صبر و پناه بردن به ایزد منان التیام نمی یابد.
درود و تحیت حضرت حق بر آن عالم با تقوی، خردمند، شجاع، دلباخته ولایت فقیه و استاد اخلاق که از مبارزان قبل از انقلاب بوده و پس از عمری مجاهدت و تلاش در مسیر آرمان‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس   و خدمتی خالصانه در راه خدا سپری نمود و با تلاشی بی وقفه در سنگر امامت جمعه شهر شیراز و نمایندگی مجلس خبرگان رهبری و ترویج فرهنگ اسلام ناب محمدی،گویای خستگی ناپذیریی آن عالم عامل عارف  بود.  
اینجانب مصیبت وارده را به بازماندگان تسلیت عرض نموده و از آستان ربوبی برای آن فقید سعید، علو درجات و هم نشینی با حضرت اباعبدا... الحسین  علیه السلام ، صلحا و صدیقین و براي خانواده محترم و سایر بازماندگان سوگوار پاداش صابرين توأم با سلامت و سعادت مسئلت مي نمايم.
 

سرلشكر پاسدار سيّد يحيي صفوي
دستيار و مشاور عالي فرمانده معظم كل قوا