شنبه, 15 اسفند 774 08:36

رهبری مانند آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) در هیچ کجای دنیا وجود ندارد

 شما رهبران 194 کشور مستقل جهان و 57 کشور عضو سازمان همکاری اسلامی را با رأس حکومت ایران مقایسه کنید، ببینید در فهم و اندیشه، اقتدار، رحمت، عدالت، رأفت، مهربانی، دلسوز بودن در شجاعت و این که وابسته به قدرت ‌های خارجی نباشند، آیا رهبری نظیر رهبر ایران در این کشورها پیدا می‌ شود؟

یکشنبه 20 فروردین ماه 1396- صبح امروز با امیرسرتیپ موسوی جانشین رییس ستادکل نیروهای مسلح، سردارعبداللهی معاون هماهنگ کننده ستادکل، سردارفروتن رییس حوزه ریاست ستادکل، سردار قاسم رضایی فرمانده مرزبانی ناجا و سردار تمیزی معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع جلسه داشتم.
اذان ظهر به دفتر مقام معظم رهبری رفتم و در برنامه دیدار نوروزی فرماندهان نیروهای مسلح با معظم له شرکت کردم.
بعد از ظهر راهی شهرستان نطنز شدم و در مراسم روز ملی فناوری هسته ای که با حضور جمعی از دانشمندان هسته ای، خانواده های معظم شهدای هسته ای و مردم نطنز برگزار شد، سخنرانی کردم.


 
 
گفتم اگر امروز لباس عزت و امنیت پایدار بر تن ملت ایران است، مرهون فداکاری و رشادت شهیدان می باشد و قدرت نفوذ فرهنگی و سیاسی ما در منطقه نیز حاصل خون شهیدان است.
تصویری که امروز از ملت ایران در افکار جهان شکل گرفته شامل ملتی دانا با دانشمندان هسته‌ ای، ملتی شجاع با شهدای عالیقدر دفاع مقدس، ملتی با ظرفیت بالا با وجود حدود 500 هزار شهید، جانباز و آزاده است.
شهدای هسته‌‌ای انسان‌هایی اندیشمند و فرزانه برای تحقق اقتدار و بالندگی ملت ایران بودند و مجاهدت علمی شهیدان دانشمند هسته ای، ایران را در ردیف قدرت های برتر هسته ای دنیا قرار داد. شهدای هسته ای و سایر شهیدان در شهرستانی چون نطنز در دفاع مقدس هنرشان آن بود که با خون مطهر خود صداقت بیان، افکار و اندیشه و وفاداری ‌شان را به اسلام، انقلاب، مردم و به کشور عزیزمان ایران نشان دادند.
جهانیان ملت ایران را ملتی مقتدر، هوشمند، صبور و سلطه‌ ناپذیر و رهبر ایران را به عنوان یک رهبر خردمند، دوراندیش، حکیم و مقتدر می ‌شناسند.
در ادامه با اشاره به 194 کشور مستقل جهان و 57 کشور عضو سازمان همکاری های اسلامی گفتم:
 شما رهبران این کشورها و سازمان همکاری های اسلامی را با راس حکومت ایران مقایسه کنید، ببینید در فهم و اندیشه، اقتدار، رحمت، عدالت، رأفت، مهربانی، دلسوز بودن در شجاعت و این که وابسته به قدرت ‌های خارجی نباشند، آیا رهبری نظیر رهبر ایران را در این کشورها پیدا می‌ شود؟
در بخش دیگری از صحبت هایم به حمله موشکی آمریکا به پایگاه الشعیرات سوریه اشاره کردم و گفتم:
این حمله نظامی نشان داد رئیس جمهوری جدید آمریکا حامی تروریست‌ ها است.ترامپ نیز مانند اوباما که داعش را به وجود آورد، از این گروه تکفیری تروریستی حمایت کرد. مفهوم این حمله در حقیقت کمک به تروریست‌ ها بوده است.
درپایان مراسم از خانواده های معظم شهدا تجلیل کردم.