شنبه, 22 اسفند 774 08:26

جمهوری اسلامی ایران مانع تحقق اهداف ائتلاف ضد دولت سوریه شد

6 کشور ائتلاف آمریکایی، سعودی، اردنی، ترک ها، قطری ها و صهیونیست ها به دنبال ساقط کردن دولت بشار اسد هستند، در ابتدا گمان می کردند دو سه ماهه به این هدف دست می یابند اما با گذشت بیش از 6 سال هنوز نتوانسته اند این هدف شوم را محقق کنند

ساعت 7 صبح به سازمان حفاظت اطلاعات نیروی انتظامی رفتم و در جمع مسئولان و کارکنان این سازمان به مناسبت سالروز فتح خرمشهر سخنرانی کردم.
در بخش اول صحبت هایم عملیات بیت المقدس را بر روی نقشه جنگی، تشریح کردم. در بخش دوم صحبت هایم تحلیلی از وضعیت عراق، سوریه و یمن ارائه دادم.
در ادامه گفتم منطقه غرب آسیا پیچیده ترین و پرتنش ترین منطقه جهان خواهد بود. بازیگران اصلی منطقه غرب آسیا آمریکایی ها، انگلیسی ها و صهیونیست ها هستند. آنها می خواهند تا چند دهه دیگر در این منطقه آشوب و تنش باشد. آنها احساس می کنند در این منطقه باخته اند چون 6 کشور ائتلاف آمریکایی، سعودی، اردنی، ترک ها، قطری ها و صهیونیست ها به دنبال ساقط کردن دولت بشار اسد هستند، در ابتدا گمان می کردند دو سه ماهه به این هدف دست می یابند اما با گذشت بیش از 6 سال هنوز نتوانسته اند این هدف شوم را محقق کنند. آن بازیگری که مانع از تحقق این هدف آنها شد، جمهوری اسلامی ایران است که روسیه را هم ترغیب به ورود به صحنه سوریه کرد و این نشان دهنده قدرت تأثیرگذاری ایران بر تحولات منطقه غرب آسیا می باشد.