یکشنبه, 25 دی 776 20:23

جلسه با رییس سازمان اوقاف و امور خیریه

چهارشنبه 30 آبان 1397

صبح امروز جلسه ای با دکتر احمدی رییس دانشگاه تربیت مدرس داشتم. پس از طرح مباحث اصلی، به برگزاری همایش آینده جهان اسلام در افق 1414 شمسی که توسط مؤسسه آینده پژوهی جهان اسلام و دانشگاه تهران در تاریخ 8 و 9 اردیبهشت 98 برگزار می شود اشاره کردم و از ایشان خواستم یک سخنرانی در همایش انجام بدهد.
ساعت 11 به اتفاق اعضای هیئت امنای آستان امامزادگان عینعلی و زینعلی جلسه ای با حجت الاسلام والمسلمین خاموشی رییس سازمان اوقاف و امور خیریه داشتیم. سردار محسن رفیقدوست، حجت الاسلام والمسلمین علی سعیدی، حجت الاسلام و المسلمین حسنی، دکتر مرتضی طلایی و دیگر اعضا در جلسه حضور داشتند. انتصاب آقای خاموشی به ریاست این سازمان را تبریک گفتیم  و گزارشی از طرح توسعه فضای فرهنگی و کاربردی امامزادگان صورت گرفته در آستان امامزادگان عینعلی و زینعلی ارائه دادیم. از ایشان خواستیم مبلغی را برای تکمیل فاز اول توسعه آستان و آغاز فاز دوم به امامزاده به صورت وام پرداخت نماید که موافقت کردند که این نشان دهنده اعتماد ایشان به هیئت امنا بود .
 
بعد از ظهر جلسه ای با کتر محمدباقر قالیباف داشتم. در مورد مسائل کشور، وضعیت اقتصادی و انجمن ژئوپلیتیک ایران صحبت کردیم. انتهای جلسه دکتر پاپلی یزدی و دکتر بافرانی به جلسه اضافه شدند.از آقای قالیباف دعوت کردیم در انتخابات هیئت مدیره انجمن ژئوپلیتیک ایران نامزد شود، با توجه به مشغله هایش تمایل نشان نداد اما قول داد از انجمن و هیئت مدیره آینده حمایت کند. آقای قالیباف در زمان شهرداری تهران حمایت خوبی از این انجمن علمی انجام می داد. خود ایشان عضو هیئت مؤسس انجمن ژئوپلیتیک ایران است.