شنبه, 18 فروردين 1397 14:43

طی پیامی سرلشکر صفوی درگذشت مرحوم حاج علیرضا صبوری ، برادر معاون هماهنگ کننده نیروی قدس سپاه را تسلیت گفت

سردار سرلشکر پاسدار دکتر صفوی ، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا طی پیامی درگذشت مرحوم حاج علیرضا صبوری ، برادر معاون هماهنگ کننده نیروی قدس سپاه را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

اِنَا لله و اِنَا اليه راجِعون

برادر گرامی سردار سرتیپ پاسدار دکتر اصغر صبوری
معاون محترم هماهنگ کننده نیروی قدس سپاه
سَلامٌ عَلَيكُم بِمَا صَبَرتُم
خبر درگذشت اخوی گرامیتان مرحوم حاج علیرضا صبوری، جانباز سرافراز و پرافتخار اسلام و ایران اسلامی واصل و موجب تألم خاطر گردید.
فقدان آن رزمنده دلاور ، مؤمن و با تقوی که در طول سالهای دفاع مقدس همدوش برادران شهیدش جنگید و به فیض جانبازی نائل ، و پس از آن منشاء خدمات خالصانه و ارزشمندی بود ؛ ضایعه جبران ناپذیری است که جز با صبر و پناه بردن به خداوند منان التیام نمی بخشد.
زهی سعادت آن مرحوم مغفور که عمری را با پارسایی و عشق و ارادت صادقانه به اهل بیت "س" خصوصاً حضرت اباعبدالله الحسین "ع" سپری نمود و عاقبت جهان فانی را وانهاد و به عشق دیدار حضرت حق به دیار باقی شتافت؛ تا در جوار اولیاء و در کنار برادران شهیدش سکنی گزیند .
اینجانب مصیبت وارده را به جنابعالی و سایر بازماندگان ( همسر محترمه ، فرزندان و ... آن مرحوم ) تسلیت عرض نموده و از آستان اقدس ربوبی برای آن فقید سعید، علو درجات و هم نشینی با حضرت اباعبدا... الحسین "ع"، صالحین، صدیقین و اخوان شهیدش و براي جنابعالی، خانواده محترم و فرزندان ایشان و سایر بازماندگان سوگوار ، پاداش صابرين توأم با سلامت و سعادت مسئلت مي نمايم.
سرلشكر پاسدار سيّد يحيي صفوي
دستيار و مشاور عالي فرمانده معظم كل قوا