چهارشنبه, 24 بهمن 1397 10:30

طی پیامی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا درگذشت برادر سردار دهقان را تسلیت گفت

سرلشکر  پاسدار دکتر صفوی  در پیامی درگذشت برادر سردار حسین دهقان مشاور فرمانده معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح را تسلیت گفت.

 

سرلشکر  پاسدار دکتر سید یحیی صفوی ، دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا  در پیامی درگذشت مرحوم علیرضا دهقان برادر سردار حسین دهقان مشاور فرمانده معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

 

اِنَا لله و اِنَا اليه راجِعون

 

سردار سرتیپ پاسدار    دکتر  حسین  دهقان

مشاور محترم فرماندهی معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح 

 

سلام عليكم  ؛

خبر درگذشت اخوی گرامیتان مرحوم جناب سرهنگ پاسدار بازنشسته علیرضا دهقانی پوده (برادر شهید والامقام بهرام دهقانی پوده) به همراه چند تن از اعضاء خانواده محترمشان،در سانحه دلخراش تصادف خودرو ، واصل و موجب تألم خاطر گردید. 

فقدان برادر ارزشمندی که عمر با برکت خود را به پارسائی و عشق و ارادت به خاندان اهل بیت (ع) و همچنین مجاهدت و پاسداری از انقلاب اسلامی گذرانده و همواره در جبهه های جنگ و دفاع مقدس حضوری موثر و فعال داشته، سخت و ناگوار و ضایعه جبران ناپذیری است که جز  با صبر و پناه بردن به ایزد منان التیام نمی یابد.

اینجانب مصیبت وارده را به جنابعالی و سایر بازماندگان تسلیت عرض نموده و از آستان ربوبی برای آن سفرکرده ها (فقید سعید، همسر و فرزند دلبندشان)، علو درجات و همنشینی با حضرت اباعبدا... الحسین"ع"، صلحا و صدیقین و براي شما، خانواده محترم و سایر بازماندگان سوگوار پاداش صابرين توأم با سلامت و سعادت مسئلت مي نمايم.

 

سرلشكر پاسدار سيّد يحيي صفوي

دستيار و مشاور عالي فرمانده معظم كل قوا