دوشنبه, 21 مهر 1399 10:26

سرلشکر صفوی طی پیامی ابقاء و انتصاب دکتر جعفری را تبریک گفت

سرلشکر پاسدار دکتر صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا و رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی طی پیامی ابقاء و انتصاب دکتر جعفری را تبر یک گفت.

متن این پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر علی اصغر جعفری
مدیر عامل محترم موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس
سلام علیکم ؛

  ابقاء و انتصاب  شایسته جنابعالي در سمت " معاون رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس "    که نشان  از تعهد ، کارآیی  و افتخار آفرینی آن برادر عزیز  در عرصه های  متعدد   مدیریتی بویژه مدیریت مجموعه ارزشمند موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس  می باشد   را  صمیمانه تبریک عرض می نمایم .
یقینا تاریخ انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و جلوه های مختلف ایثار و شهادت و حقایق ناب آن دوران  نیازمند باز آفرینی و بازنمایی جلوه های آن  ، خصوصا ارائه به نسل جوان و آیندگان ایران اسلامی دارد ، از سوی دیگر معرفی جبهه مقاومت و مظلومیت رزمندگان آن در برهه حساس کنونی انقلاب و منطقه نیازمند اهتمام ویژه ای است که یکی از ابزارهای دستیابی به این دو مهم  موزه های انقلاب اسلامی می باشد .
امید واثق دارم  با بهره گیری از توان موجود و تداوم حرکت انقلابی می توانید با بهره گیری از هنر و ادبیات مقاومت و از سوی دیگر راویان راستین دفاع مقدس و ارائه آن در قالب آثار  موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس  ،گام های مهمی در انتقال حقایق و معارف دفاع مقدس بر دارید.

با ابراز خرسندی از این انتصاب و ابقاء،موفقیت روز افزون آن برادر عزیز در تحقق مأموریتهای محوله، تحت توجهات خاصه حضرت ولی عصر «عجل اللّه تعالي فرجه الشريف» و تبعیت از منویات مقام معظـم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی  امام  خامنه ای « مدظله العالی » را  از  درگاه ایزد  متعال مسئلت دارم.
دستيار و مشاور عالي فرمانده معظم كل قوا و رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس
سرلشكر پاسدار  سيّد يحيي صفوي