دوشنبه, 06 ارديبهشت 1400 12:01

سرلشکر صفوی در دیدار با خانواده شهید سردار حجازی ؛ نقش سردار حجازی در مبارزه با تفکر تکفیری و تروریسم داعشی ماندگار و الهام بخش خواهد بود

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در دیدار با خانواده سرلشکر شهید سید محمد حجازی از مجاهدت ها و نقش آفرینی های آن سردار عالیقدر در یاری رسانی به جبهه مقاومت اسلامی تجلیل و تاکید کرد؛ نقش سردار حجازی در مبارزه با تفکر تکفیری و تروریسم داعشی ماندگار و الهام بخش خواهد بود .

 دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در دیدار با خانواده سرلشکر شهید سید محمد حجازی از مجاهدت ها و نقش آفرینی های آن سردار عالیقدر در  یاری رسانی به جبهه مقاومت اسلامی تجلیل و تاکید کرد؛ نقش سردار حجازی در مبارزه با تفکر تکفیری و تروریسم داعشی ماندگار و الهام بخش خواهد بود .
سردار سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی)  و رئیس پژوهشگاه دفاع مقدس با خانواده سردار سرلشکر پاسدار شهید سید محمد حسین زاده حجازی جانشین پیشین نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دیدار و با تجلیل  و قدردانی از مجاهدت‌های خالصانه و بی‌وقفه وی طی دوران خدمت ۴۳ ساله به انقلاب ، نظام و ملت ایران ، پیامی به همسر و فرزندان آنان شهید عالیقدر ارائه کرد.

 

 متن پیام به این شرح است؛

 بسم الله الرحمن الرحیم

 

« مِنَ المُومِنینَ رِجالٌ صَدَقُوا ما عاهَدُ واللهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضی نَحبَهُ وَ مِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَ ما بَدَّلُو تَبدیلاً » « سوره احزاب / آیه 23 »

خانواده محترم سردار پر افتخار جبهه مقاومت شهید سرلشکر پاسدار دکتر سیدمحمد حسین زاده حجازی « رضوان الله تعالی علیه »

 

 درود بی کران حضرت حق بر مجاهد مردان عرصه جهاد و شهادت ، خبر  شهادت دوست و همرزم عزیزم سردار سپاه اسلام، سرلشکر پاسدار دکتر سید محمد حسین زاده حجازی از طلایه داران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی و ایران عزیز باعث بُهت اینجانب و سایر دوستان و همرزمان ایشان شد.

 نقش آفرینی این سردار سرافزار سپاه اسلام که به تاسی از حضرت ابوالفضل (ع) مفتخر به جانبازی در راه دفاع از کیان و میهن عزیزمان ایران گردید ،در پیش از انقلاب و پس از آن درغائله کردستان و همچنین مجاهدت در صحنه های هشت ساله دفاع مقدس در قامت فرماندهی استوار ، خستگی ناپذیر و شجاع در اذهان همرزمان و دوست داران انقلاب اسلامی  ماندگار و الهام بخش خواهد بود.

 خدمات ارزشمند این سردار پرتلاش و خوش فکر در جذب ، آموزش و سازماندهی و اعزام رزمندگان اسلام به جبهه های نبرد حق علیه باطل و همچنین در مسئولیت های خطیری مانند  فرماندهی موفق ده ساله نیروی مقاومت بسیج، جانشین فرمانده کل سپاه و معاونت آماد، پشتیبانی و تحقیقات صنعتی ستادکل، فرماندهی سپاه لبنان و جانشین فرماندهی نیروی قدس حکایت از تلاش های  و انکارناپذیر  ایشان در عرصه های مختلف دارد.

 

 یاری رسانی به جبهه مقاومت اسلامی و مدافعین حرم از یک سو و از سوی دیگر حضور این سردار عالیقدر در مبارزه با تفکر تکفیری و تروریسم داعشی برگ ذرین دیگری از عمر پربرکت سردار حجازی است.

 

 اخلاص، نبوغ فکری در فرماندهی ،تفکر قرآنی و اسلامی و حرکت در مسیر انقلاب و ولایت فقیه ، خستگی ناپذیری و تلاش بی وقفه در تحقق اهداف انقلاب اسلامی و مجاهدت در طول عمر با برکت و همچنین بینش عمیق سیاسی نسبت به  مسایل جهان اسلام و جبهه مقاومت ، از ویژگی های شاخص و خاص آن سردار ارزشمند بود . اینجانب شهادت این سردار سرافزار را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و نائب بر حقش مقام معظم رهبری وفرماندهی کل قوا  امام خامنه ای (مد ظله العالی) ، فرزندان و خانواده مکرم ، همرزمان عزیزم ، فرماندهان و رزمندگان جبهه مقاومت و آحاد علاقمندان آتش شهید عالیقدر تبریک و تسلیت عرض نموده و از آستان ربوبی علو درجات سید شهید  و هم نشینی با حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، صلحا و صدیقین و برای همسر  مکرمه   فرزندان برومند  و وابستگان وی ، سلامتی ، سعادت و ثبات قدم در تداوم راه شهیدان مسئلت می نمایم.

 

 

سرلشكر پاسدار سيّد يحيي صفوي

دستيار و مشاور عالي فرمانده معظم كل قوا

و رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی