یکشنبه, 19 ارديبهشت 1400 10:48

طی حکم سرلشکر صفوی : انتصاب سردار پیری بعنوان معاون هماهنگ کننده پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس

جلسه تکریم  و معارفه سردار سرتیپ پاسدار دکتر علی شمشیری و سردار دکتر هادی مراد پیری معاون هماهنگ کننده  پیشین و جدید پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس برگزار گردید.


آئین تکریم و معارفه معاون هماهنگ کننده پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ستاد کل نیروهای مسلح با حضور سرلشکر پاسدار دکتر صفوی ، دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا و رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع ، امیر سرتیپ  پورشاسب  -جانشین پژوهشگاه  علوم و معارف دفاع  مقدس برگزار گردید.
در این جلسه سرلشکر صفوی از زحمات سردار سرتیپ پاسدار علی شمشیری در راه اندازی پژوهشگاه در ساختار جدید آن تقدیر و تشکر کرد و طی اجکام جداگانه ای  سردار دکتر هادی مراد پیری به سمت معاون هماهنگ کننده پژوهشگاه و سردار دکتر علی شمشیری ، با حفظ سمت در مسئولیت کمیسیون های حوزه دستیاری و مشاورت عالی فرماندهی معظم کل قوا به سمت مشاور رئیس پژوهشگاه منصوب گردید.
شایان ذکر است ، دکتر هادی مراد پیری، علاوه بر آنکه عضو هیئت علمی دانشگاه جامع امام حسین (ع)  می باشد  پیش از این مسئولیت هایی همچون  مسئول آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه امام حسین (ع) ، معاون هماهنگ کننده  دانشگاه امام حسین (ع) ، رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس در ادوار گذشته و همچنین رئیس پژوهشکده دفاعی امنیتی و مرکز  دفاع مقدس دانشگاه امام حسین (ع) را در کارنامه مسئولیتی خود دارد و آخرین مسئولیت وی معاون پژوهش و مطالعات راهبردی پژوهشگاه  علوم و معارف دفاع مقدس شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی می باشد.
این مراسم با سخنانی از سرلشکر صفوی در خصوص لزوم حرکت رو به جلو و شتابان پژوهشگاه در ایفای ماموریت و نقش پژوهشی پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس به پایان رسید.